Programma Billy Corgan - A Night of Mellon Collie and Infinite Sadness

BILLY CORGAN KONDIGT EUROPESE TOUR AAN VAN HET VEELGEPREZEN “A NIGHT OF MELLON COLLIE AND INFINITE SADNESS” MET TWEE SHOWS IN BELGIË: OP ZONDAG 6 SEPTEMBER 2026 OM 15U EN 20U IN DE KONINGIN ELISABETHZAAL, ANTWERPEN

EEN UNIEKE SYMFONISCHE INTERPRETATIE VAN HET ICONISCHE ALBUM UIT 1995 VAN THE SMASHING PUMPKINS, MET EEN LIVE ORKEST EN KOOR VAN 100 MUZIKANTEN!

Billy Corgan — de legendarische frontman en creatieve kracht achter The Smashing Pumpkins — komt op zondag 6 september 2026 naar de Koningin Elisabethzaal in Antwerpen met maar liefst 2 concerten waarbij hij een unieke orkestrale interpretatie brengt van het iconische dubbelalbum uit 1995. “A Night of Mellon Collie and the Infinite Sadness” combineert rock, klassieke muziek, cinematografische visuals en symfonische arrangementen tot een uitzonderlijke live-ervaring — een zeldzame kans om dit legendarische album in een ongeziene setting te herontdekken.

Billy Corgan verwierf een haast mythische status als oprichter, frontman en creatieve drijvende kracht achter de legendarische band The Smashing Pumpkins. Als Grammy-winnaar vormden zijn krachtige songwriting, karakteristieke stem en inventieve melodieën de basis van het monumentale dubbelalbum Mellon Collie and the Infinite Sadness, een plaat die een hele generatie mee bepaalde. Nu brengt Corgan deze herwerkte operaproductie naar Europa om het 30-jarig jubileum van dit baanbrekende album te vieren, volledig in lijn met zijn kenmerkende drang naar vernieuwing, creativiteit en artistieke durf.

Het resultaat is A Night of Mellon Collie and Infinite Sadness, een nieuwe creatie geïnspireerd op een van de grootste alternatieve albums aller tijden. Op zondag 6 september 2026 geeft Corgan maar liefst twee exclusieve concerten (15u en 20u) in de Koningin Elisabethzaal te Antwerpen waarbij hij het iconische album van The Smashing Pumpkins in een volledig herwerkte orkestrale versie brengt. Het iconische album wordt heruitgevonden als een groots symfonisch universum, waarin de kracht van rockmuziek samenvloeit met de indrukwekkende grandeur van een orkest en koor van 100 muzikanten en zangers. Door opera, rock en performancekunst te laten samenvloeien, ontstaat een volledig meeslepende audiovisuele ervaring.

Je beleeft Billy Corgan samen met speciale gastartiesten, begeleid door de indrukwekkende klanken van opera, orkest en koor, in een volledig nieuwe audiovisuele ervaring. Of je nu een liefhebber bent van de Pumpkins en hun muziek

graag in een rijke, vernieuwende dimensie wilt ontdekken, of simpelweg verlangt naar een verrassend en origineel artistiek project: A Night of Mellon Collie and Infinite Sadness belooft een van de absolute hoogtepunten van het seizoen te worden.

Mis Billy Corgan niet, op zondag 6 september 2026 in de Koningin Elisabethzaal in Antwerpen! Tickets zijn verkrijgbaar vanaf woensdag 13 mei om 10u via www.gracialive.be

Alle data
zondag 6 sep. 2026
15:00
zondag 6 sep. 2026
20:00
of reserveer telefonisch op 070660601